O marce

Szacunek i uznanie, jakim darzymy tradycyjne rzemiosło, wywarły ogromny wpływ na tożsamość marki. Za jakością naszych projektów stoją lokalni wytwórcy. To właśnie dzięki ich wiedzy i doświadczeniu możemy zaoferować Ci coś więcej niż ubranie.

 

Nasza metka jest obietnicą jakości. Starannie dobieramy materiały, tworzymy funkcjonalne i komfortowe kroje zamykając je w klasycznej formie, żeby nasze ubrania mogły cieszyć Cię latami.

Estetyka DMB to wynik wieloletniej miłości do klasyki i pragnienia zaspokajania potrzeb współczesnych kobiet. Chcemy, żeby ubrania były komfortowym tłem do ich codziennych działań. Wierzymy, że naturalne piękno najlepiej czuje się w towarzystwie funkcjonalnej i prostej formy.

Wiemy, jak trudne jest znalezienie swojej modowej tożsamości w świecie stale zmieniających się trendów, dlatego tworzymy nasze projekty tak, aby były przepustką do świata ponadczasowego stylu. Ubrania DMB to baza kobiecej garderoby, nie zostaną zastąpione przez żaden trend, zawsze pozostaną aktualne.